Home Aktualności Serwis jFILM
Autorzy poszukiwani
środa, 04 sierpnia 2010 18:50

Celem naszego serwisu jest dostarczanie miłośnikom kina japońskiego świeżych i rzetelnych informacji na ten temat, poprzez newsy, artykuły i analizy wybranych dzieł/gatunków/zjawisk w obrębie kinematografii japońskiej.

Jeśli jesteś znawcą lub miłośnikiem kina, lubiącym i potrafiącym dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi, dołącz do naszego grona redakcyjnego! Wyślij e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , krótko opisując swoją osobę oraz dostarczając próbki swojej publicystycznej lub naukowej twórczości.

 

Redakcja jFILM

 
3,2,1 ... start!
środa, 04 sierpnia 2010 18:45

Witaj w serwisie jFILM, pierwszym w Polsce w całości poświęconym kinematografii japońskiej!

Parafrazując: Nie od razu Tokio zbudowano. Ktoś musiał położyć pierwszą cegłę pod przyszłą metropolię. jFILM, który teraz widzisz powstał dzięki inicjatywie i pracy miłośników Japonii oraz jej filmowych produkcji - ale to dopiero początek! Liczymy, że z Twoim udziałem projekt wciąż będzie się rozwijał.

jFILM to nie tylko redakcja lecz przede wszystkim społeczność, którą scala ta sama pasja. Zapraszamy na nasze jFORUM, być może najlepsze w polskiej sieci miejsce do dyskusji o naszych wspólnych zainteresowaniach i nie tylko. Zachęcamy także do komentowania aktualności, filmów i artykułów.

Do naszych najbliższych planów należy rozbudowanie strony publicystycznej serwisu i wzbogacenie go o ciekawe i wartościowe artykuły, eseje i analizy. W tym celu chcemy poszerzyć grono redakcyjne o kolejnych znawców i miłośników kina z Kraju Kwitnącej Wiśni. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Redakcja jFILM